درباره ما

پرارین پارس در یک نگاه

درباره ما

شرکت پرارین پارس تولیدکننده انواع محصولات فراسودمند رژیمی و کم کالری غذایی، مکمل‌های دارویی، گیاهی و ورزشی با امکاناتی نظیر تولید قراردادی و تأمین مواد اولیه مورد نیاز شرکت‌های همکار و صاحبان برند می‌باشد. شرکت پرارین پارس در ابتدای تأسیس با تولید محصولات غذایی بدون شکر و رژیمی فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت با توجه به کسب تجربه روزافزون در زمینه تولید و جذب نیروهای متخصص در حوزه مکمل‌های غذایی، دارویی و ورزشی توانایی ارائه خدمات در حوزه‌های مختلف را در مدت کوتاه فعالیت خود به دست آورده است. درسال 1394 با پیوستن شرکت دایان فارمد بهین تولید به شرکت پرارین پارس، خدماتی نظیر بازاریابی و فروش مکمل‌های دارویی و ورزشی نیز به حوزه فعالیت‌های این شرکت اضافه گردیده است.
1. خدمات نوین و تولید قراردادی
2. استفاده از فناوری به روز اروپا
3. تولیدکننده مکمل‌های دارویی و ورزشی
4. تولیدکننده محصولات رژیمی و دیابتی
5. بهره‌مندی از پرسنل مجرب تحقیق و توسعه

مأموریت ما

تحولات سريع محيطي در دهه گذشته همچون تغییرات جمعيتي، اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي و سياسي علاوه بر پیامدهای مثبت، عرصه فعاليت بسياري از شركت‌هاي داروسازي را دستخوش چالش‌هاي عميق و دامنه‌داري نموده است كه عبور از آن‌ها و دستيابي به افق‌هاي نويني از موفقيت در اين شركت‌ها مستلزم برنامه‌ريزي بلندمدت، راهبردي و بازتدوین چشم‌انداز، مأموریت و ارزش‌هاي بنيادي حاكم بر فعاليت آن‌هاست. با باور به اصل كلي تغيير و ضرورت آمادگي براي همراهي با تغيير، هيأت مديره و مديريت ارشد شركت پرارین پارس، تدوين استراتژي رقابتي شامل ترسيم چشم‌انداز، تدوين بيانيه مأموريت، تدقیق و تأکید بر ارزش‌ها و فلسفه وجودي شركت و تعیین راهبردها و سیاست‌های کلی حاکم بر فعالیت‌های شركت را در دستور کار خود قرار داده و با کمک و همراهی بی‌دریغ مدیران و كارشناسان بخش‌هاي مختلف شركت و استفاده از خدمات مشاور بيروني، موفق به طراحي برنامه استراتژيك شركت گردیده است.

دفاتر شرکت پرارین پارس

دفترفروش

دفتر فروش

تهران، خیابان هفتم‌تیر، خیابان مفتح، خیابان گلزار غربی، پلاک 47، طبقه سوم

تلفن تماس: 88301377-021
آدرس ایمیل: info [at] perarin.com

دفترمالی

تهران، خیابان هفتم‌تیر، خیابان مفتح، خیابان گلزار غربی، پلاک 47، طبقه دوم
تلفن تماس: 88301377-021

کارخانه

خراسان، مشهد، شهرک صنعتی توس، فاز 2، نبش اندیشه 9، پلاک 448
تلفن تماس: 35412800-051

با ما در تماس باشید.

تعهد ما در بخش خدمات مشترکان، فراهم آوردن بهترین پشتیبانی برای شماست. هر مشکلی که داشته باشید ما آماده ارائه راه‌حل برای آن هستیم.

پرارین پارس پیشتاز در تولید محصولات فراسودمند رژیمی و کم کالری غذایی، مکمل‌های دارویی، گیاهی و ورزشی.

مشتریان ما

کارکنان

کالاهای قراردادی

چشم‌انداز

بر اساس چشم‌انداز، مأموريت، رسالت و ارزش‌هاي بنيادي حاكم بر شركت، برنامه راهبردي شركت پرارین پارس شامل محورهاي زير است:

اهداف کیفی:

1. ضرورت برونگرائي و تنظيم رفتار سازمان بر اساس تحولات محيطي
2. ضرورت رشد منسجم و سازگار بخش‌هاي دروني
3. ضرورت بهينه‌سازي تركيب منابع

اهداف کمی:

انتظار ميرود با اجراي برنامه تهيه شده، شرکت پرارین پارس به رشد متوسط سالانه برابر 30% درصد نائل شود. اين رشد را رشدي با ثبات مي‌دانيم چرا كه اجراي آن مي‌تواند مرحله ديگري از برنامه‌ريزي راهبردي براي رشد و توسعه شرکت را هموارتر كند.

راهبردهای کلیدی:

اين برنامه با تأثيرپذيري از اهداف كيفي تعيين شده، بر منطق رشد و توسعه درون‌زا استوار است كه در آن سه راهبرد اصلي شركت براي رشد عبارتند از:
1. رشد از طريق بسط بازار (افزايش فروش)
2. رشد از طريق تعميق بازار (افزايش حاشيه سود)
3. رشد از طريق منابع داخلي (افزايش سرمايه)
4. رشد خط تولید و دریافت گواهینامه GMP از سازمان غذا دارو

خط مشی

شركت قندهاي رژيمي پرارين پارس فعاليت خود را در سال 1388 آغاز نموده است. هدف اصلي اين سازمان توليد محصولات سالم و ايمن همراه با حفظ کيفيت، مطابق با خواسته مشتريان و الزامات قانوني می‌باشد.
بنابراين از طريق استقرار سيستم‌هاي ISO 9001:2015 و ISO 22000:2018 سعي بر آن شده است تا كليه كاركنان در چارچوب سازماندهي موجود و بر اساس روش‌هاي اجرايي و دستورالعمل‌هاي مدون، مسئولیت‌های خود را در راستای تولید محصولات سالم و ایمن و با کیفیت به خوبی انجام دهند.

با توجه به نتايج اثربخش اين استانداردها شامل رعايت الزامات قانوني مدون شده و ايجاد محيطي عاري از آلودگي و رعايت اصول بهداشتي، خود را به تحقق موارد ذيل متعهد می‌داند.

 •  افزایش ظرفیت تولید
 •  افزایش سبد محصولات
 •  بهبود عملکرد سیستم‌های انبارداری
 • بهبود عملکرد سیستم‌های طرح‌ریزی شد
 • افزایش سطح سلامت محصولات
 •  ایجاد زیرساخت‌های دارویی

مديريت ارشد شركت با اعتقاد به لزوم حفظ صیانت از نيروي انساني به عنوان سرمايه اصلي، در جهت پيشبرد موارد تعيين شده در بالا، ازكليه كاركنان مي‌خواهد كه همواره در جهت نهادینه نمودن موارد ذکر شده تلاش نموده و همكاري لازم را داشته باشند. اميد است با همکاري کليه کارکنان به اين مهم دست بیابیم، همچنین با توجه به اعتقاد سازمان مبنی بر اینکه نیروی انسانی اصلی‌ترین سرمایه سازمان می‌باشد، به موارد زیر در راستای ایجاد محیطی ایمن توجه می‌گردد.
الف) شناسایی، ارزیابی و کنترل ریسک‌های ایمنی و بهداشت شغلی به منظور پیشگیری از ایجاد بیماری‌های شغلی و حذف حوادث و رویدادها.
ب) بهبود فرهنگ ایمنی و بهداشت شغلی از طریق برگزاری آموزش‌های موثر.

اینجانب به عنوان مدیریت ارشد سازمان نسبت به انجام موارد زیر متعهد می‌باشم:

به مشتريان و ذينفعان خود اطمينان مي‌دهم كه در شركت قندهاي رژيمي پرارين پارس هيچ چيز ارزشمندتر از برآورده نمودن خواسته‌هاي مشتريان و توليد محصولات سالم و ايمن نمي‌باشد. همچنين خط مشي و اهداف تدوين شده در جلسات بازنگري مديريت مورد بازنگري قرار گرفته و همواره به روز می‌باشد.

 • توسعه آگاهی‌های طرف‌هاي ذينفع در خصوص مسائل کیفیتی و سلامت و بهداشت محصولات.

 •  تبعیت از قوانین و مقررات و استانداردهای ملی در خصوص مسائل کیفی و ایمنی مواد اوليه و محصولات.

 •  ایجاد محیطی مناسب و ایمن در دستیابی به فرآورده‌های مطلوب بهداشتی و سالم.

 •  حرکت به سمت بهبود مستمر در عملکرد سیستم‌های مستقر شده.

 •  توجه به الزامات و خواسته‌هاي مشتريان و ساير ذينفعان در جهت افزايش سطح رضايت آن‌ها.

 • حصول اطمينان از درك و اجراي خط مشي تنظيم شده توسط كليه كاركنان.

 •  حفظ سلامت و ایمنی شغلی کارکنان

تاریخ تنظیم: 1401/02/05
میترا افکاری، مديرعامل شركت قندهاي رژيمي پرارين پارس