لوگوی همکاران و مشتریان ما

پرارین پارس

شرکت پرارین پارس تولیدکننده انواع محصولات فراسودمند رژیمی و کم کالری غذایی ، مکملهای دارویی ، گیاهی و ورزشی با امکاناتی نظیر ، تولید قراردادی و تامین مواد اولیه مورد نیاز شرکتهای همکار و صاحبان برند می باشد.
شرکت پرارین پارس در ابـتدای تاسیس با تولید محصولات غـذایی بدون شکر و رژیمی فعـالیت خود را آغاز نمود.این شـرکت با توجه به کسـب تجربه روزافزون در زمـینه تولید و جـذب نیروهای متخصص در حوزه مکملهای غـذایی ، دارویی و ورزشی توانایی ارائه خدمات در حوزه های مختلف را در مدت کوتاه فعالیت خود بـدست آورده اسـت.درسال 1394 با پیوستن شرکت دایان فارمد بهین تولید به شرکت پرارین پارس ، خدماتی نظیر بازاریابی و فروش مکملهای دارویی و ورزشی نیز به حوزه فعالیت های این شرکت اضافه گردید.

  •  خدمات نوین و تولید قراردادی

  • استفاده از فن آوری به روز اروپا

  • تولید کننده مکملهای دارویی و ورزشی

  • ٍتولید کننده محصولات رژیمی و دیابتی

  • بهره مندی از پرسنل مجرب تحقیق و توسعه

دفاتر شرکت پرارین پارس

دفتر مالی

دفتر مالی

تهران – خیابان قائم مقام فراهانی – خیابان 24 – پلاک 14 – طبقه 2
تلفن : 88302653-21-0098

ایمیل: accounting@perarin.com

دفتر فروش

دفتر فروش

تهران – خیابان سنایی – بین سنایی 16 و18 – پلاک 67 – طبقه 3 – واحد 5
تلفن : 88329371-21-0098

ایمیل : sales@perarin.com

کارخانه

کارخانه

خراسان – مشهد – شهرک صنعتی توس – فاز 2 – نبش اندیشه 9 – پلاک 448
تلفن : 5412800-513-0098

ایمیل : info@perarin.com

مأموريت

تحولات سريع محيطي در دهه گذشته همچون تغـييرات جمعيتي، اجتماعي، فرهنگي، اقتصادي و سياسي علاوه بر پيامـدهاي مثبت، عرصـه فعاليت بسياري از شركتهاي داروسازي را دستخوش چالشهاي عميق و دامنه داري نموده است كه عبور از آنها و دستيابي به افقهاي نويني از موفقيت در اين شركتها مستلزم برنامه ريزي بلنـدمدت، راهبردي و بـازتدوين چشم انداز، مــأموريت و ارزشهاي بنيادي حاكم بر فعاليت آنهاست.
با باور به اصل كلي تغيير و ضرورت آمادگي براي همراهي با تغيير، هيأت مديره و مديريت ارشد شركت پرارین پارس، تدوين استراتژي رقابتي شامل ترسيم چشم انداز، تدوين بيانيه مأموريت، تدقيـق و تأكـيد بر ارزشها و فلسفه وجودي شركت و تعـيين راهبردها و سياسـتهاي كـلي حـاكـم بر فعـاليـتهاي شركت را در دستـور كـار خـود قرار داده و با كـمـك و همـراهي بي دريـغ مـديران و كارشناسان بخشهاي مختلف شركت و استفاده از خدمات مشاور بيروني، موفق به طراحي برنامه استراتژيك شركت گردید.

فعالیتهای پرارین پارس

دستاوردهای شرکت در یک نگاه

پخشهای فعال

گواهینامه ها و جوایز

کارکنان

قراردادهای کارمزدی

محصولات دارویی و ورزشی

مکمل های غذایی و رژیمی

چشم انداز

براساس چشم انداز، مأموريت، رسالت و ارزشهاي بنيادي حاكم بر شركت، برنامه راهبردي شركت پرارین پارس شامل محورهاي زير است:

اهداف کیفی:

• ضرورت برونگرائي و تنظيم رفتار سازمان براساس تحولات محيطي

• ضرورت رشد منسجم و سازگار بخشهاي دروني

• ضرورت بهينه سازي تركيب منابع

اهداف کمی :

انتظار مي رود با اجراي برنامه تهيه شده، شرکت پرارین پارس به رشد متوسط سالانه برابر 30%درصد نائل شود. اين رشد را رشدي با ثبات مي‌دانيم چرا كه اجراي آن     مي تواند مرحله ديگري از برنامه ريزي راهبردي براي رشد و توسعه شرکت  را هموارتر كند.

راهبردهای کلیدی:

اين برنامه با تأثيرپذيري از اهداف كيفي تعيين شده، بر منطق رشد و توسعه درون زا استوار است كه در آن سه راهبرد اصلي شركت براي رشد عبارتند از:

• رشد از طريق بسط بازار (افزايش فروش)

• رشد از طريق تعميق بازار (افزايش حاشيه سود)

• رشد از طريق منابع داخلي (افزايش سرمايه)

• رشد خط تولید و دریافت گواهینامه GMP   از سازمان غذا دارو

  خط مشي كيفيت وسلامت

شركت قندهاي رژيمي پرارين پارس فعاليت خود را در سال 1388 آغاز نموده است. هدف اصلي اين سازمان توليد محصولات سالم و ايمن همراه با حفظ کيفيت، مطابق با خواسته مشتريان و الزامات قانوني بوده است.
همواره سعي داشته و داريم از طريق استقرار بهينه سیستم های ISO 9001-2015 و ISO 22000-2005 ، گامهاي موثري درراستاي انجام صحيح فعاليتهاي خود برداريم . بنابراين سعي برآن شده است تا كليه كاركنان در چارچوب سازماندهي موجود و براساس روش هاي اجرايي ودستورالعملهاي مدون ، وظايف خود را بخوبی انجام دهند .
اين سازمان با توجه به اينکه يکي از توليد کنندگان فرآورده هاي غذايي در کشور مي باشد، خود را ملزم به رعايت الزامات قانوني مدون شده و ايجاد محيطي عاري از آلودگي و رعايت اصول بهداشتي جهت توليد محصولات دانسته و مصمم به انجام موارد زير مي باشد:
1-افزایش توانمندیهای کیفی و فروش سازمان در زمینه مکمل های دارویی
2- حفظ سطح سلامت و ایمنی مواد غذایی در حد مطلوب
مديريت ارشد شركت با اعتقاد به لزوم حفظ صیانت از نيروي انساني به عنوان سرمايه اصلي، درجهت پيشبرد اهداف تعيين شده، ازكليه كاركنان مي خواهد كه همواره درجهت نهادینه نمودن اهداف تلاش نموده و با نماينده مديريت همكاري داشته باشند.
اميد است با همکاري کليه کارکنان و نظارت نماينده مديريت به اين مهم دست يابيم. همچنين خط مشي و اهداف تدوين شده در جلسات بازنگري مديريت مورد بازنگري قرار گرفته و همواره به روز مي باشند.
اينجانب به عنوان مديريت سازمان، ضمن اعلام تعهد به حمايت در راستاي انجام موارد فوق ، حرکت در جهت بهبود مستمر، توجه به الزامات قانوني کيفي و بهداشتي و حصول اطمينان از درك و اجراي خط مشي تنظيم شده توسط كليه كاركنان، به مشتريان و ذينفعان خود اطمينان مي‌دهم كه در شركت قندهاي رژيمي پرارين پارس هيچ چيز ارزشمند تر از برآورده نمودن خواسته‌هاي مشتريان و توليد محصولات سالم و ايمن نمي باشد.

2/5 (1 نظر)