دارو درمان سلامت پارمیدا

دارو درمان سلامت پارمیدا

شرکت دارو درمان پارمیدا در سال 1395 با هدف تولید محصولات با کیفیت و کمک به سلامت جامعه تاسیس شد. این شرکت زیر مجموعه هلدینگ ایران فارمیس می باشد که به عنوان یکی از معتبرترین نام ها و بزرگترین واردکننده تجهیزات پزشکی در بازار ایران شناخته شده است.

DDP بر توسعه محصولات دارویی مانند مکمل، محصولات نهایی، واردات مواد اولیه و پریمیکس، ساخت محصولات تحت لیسانس و تولید داخل متمرکز می باشد. DDP با هدف تولید و تامین داروهای بیماران و دستیابی به بهترین کیفیت در سطح جهانی تاسیس شده و همواره یکی از شرکت های پیشرو در تولید بهترین محصولات در بازار ایران و منطقه بوده است.

اعضای این شرکت متشکل از متخصصین در زمینه های مختلف با چندین سال تجربه در حال تحقیق و توسعه جهت ارائه بالاترین کیفیت محصولات می باشند. مفهوم اخلاق، اصلی ترین جزء DDP هم در تعاملات شخصی و هم در تعاملات کاری است. هر رابطه ای مبتنی بر احترام و اخلاق متقابل است. این احترام متقابل نه تنها زنجیره کلیدی در تعاملات داخلی DDP است، بلکه عامل اصلی در ارتباط بیماران و مصرف کننده با DDP نیز می باشد. هدف اصلی DDP استفاده از تخصص خود به منظور شناسایی و بدست آوردن محصولات منتخب از طریق مشارکت های بین المللی برای ترویج توسعه پایدار در سلامت جامعه می باشد.

آدرس

تهران، خیابان سهروردی شمالی، خیابان شهید قندی (پالیزی)، شماره 128، شرکت دارو درمان پارمیدا

تلفن تماس

وبسایت

تصاویر محصول

محصول-دارو-درمان-سلامت-پارمیدا-1
محصول-دارو-درمان-سلامت-پارمیدا-2
محصول-دارو-درمان-سلامت-پارمیدا-3
محصول-دارو-درمان-سلامت-پارمیدا-4
محصول-دارو-درمان-سلامت-پارمیدا-5
محصول-دارو-درمان-سلامت-پارمیدا-6
محصول-دارو-درمان-سلامت-پارمیدا-7

آبا دارو طب

آبا دارو طب

ابا دارو طب زیرمجموعه natures only هستند. هدف ما در «آبا داراوطب» پیشرفت در مراقبت های بهداشتی، بهبود کیفیت زندگی، ایجاد ارزش درازمدت برای بیماران، کارکنان و تمام سهامداران است و در توسعه پایدار مراقبت های بهداشتی در ایران با استفاده از دانش، استعداد، منابع، و قابلیت های مربوط به ملاحظات اخلاقی و حرفه ای. برای چندین دهه، Natures Only و همکارانش به صنعت سلامت با محصولات با کیفیت بالا، خدمات و تکنولوژی خدمت کرده اند با درک بهتر طبیعت با علم، ما بر روی فرمولاسیون های تولید و بازاریابی با بالاترین کیفیت به عنوان استانداردهای بین المللی تمرکز می کنیم.

آدرس

تهران، پایین تر از میدان هفت تیر، خیابان مفتحی جنوبی، انتهای خیابان افشار، برج گلسا، قبل از نگهبانی درب سمت راست

تلفن تماس

وبسایت

_

 

تصاویر محصول

محصول-آبا-دارو-طب-1
محصول-آبا-دارو-طب-2
محصول-آبا-دارو-طب-3
محصول-آبا-دارو-طب-4
محصول-آبا-دارو-طب-5
محصول-آبا-دارو-طب-6
محصول-آبا-دارو-طب-7
محصول-آبا-دارو-طب-8
محصول-آبا-دارو-طب-9
محصول-آبا-دارو-طب-10
محصول-آبا-دارو-طب-11
محصول-آبا-دارو-طب-12
محصول-آبا-دارو-طب-13

دایان فارمد بهین تولید

دایان فارمد بهین تولید

شرکت دایان فارمد بهین تولید در زمینه تولید، صادرات، واردات، فروش، توزیع، خرید کلیه مکملهای دارویی، غذایی، شیر خشک، داروهای شیمیایی، تجهیزات پزشکی شرکت در همایش ها و نمایشگاههای داخلی و خارجی فعالیت میکند.

آدرس

تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، کوچه 24، پلاک 14

تلفن تماس

وبسایت

_

تصاویر محصول

محصول-دایان-فارمد-بهین-تولید-1
محصول-دایان-فارمد-بهین-تولید-2
محصول-دایان-فارمد-بهین-تولید-3
محصول-دایان-فارمد-بهین-تولید-4

اوژن دارو

اوژن دارو

شرکت داروسازی اوژن دارو سلامت در راستای ارتقاء سطح سلامت و بهداشت جامعه با به کارگیری موثر منابع و دانش روزدنیا، و به پشتوانه کارکنان متخصص و رعایت آخرین استانداردهای معتبر جهانی، در زمینه تولید محصولات جدید و نوآورانه انواع مکمل، دارو، فرآورده های بیولوژیک، در شهرک دارویی برکت در فضایی به وسعت 5500 متر مربع شروع به فعالیت نموده است.

آدرس

تهران، خیابان دولت، بلوار کاوه، خیابان بهار، پلاک 2، طبقه 3، واحد 8

تلفن تماس

وبسایت

تصاویر محصول

محصول-اوژن-دارو-1

پژند نیکو دارو

پژند نیکو دارو

برند پژند نیکو دارو برندی معتبر و ایرانی در زمینه تولید انواع مکملها برای سلامتی است. این برند از مواد اولیه با کیفیت در تولید محصولاتش استفاده می کند و همین امر سبب شده است محصولات این برند به جایگاه ویژه ای در جامعه ایرانی دست پیدا کنند. متخصصان این برند بر مطالعات روز دنیا پایبند هستند و تلاش می کنند تا محصولات خود را با توجه به نتایجی که از مطالعات معتبر بدست می آید به تولید برسانند. همچنین، این برند بر استانداردهای بین المللی پایبند است و همین امر بر اثر بخشی محصولات این برند اثر ویژه ای گذاشته است. بسیاری از کارشناسان کیفیت محصولات این برند را مشابه نمونه های خارجی این محصولات می دانند.

آدرس

تهران، ف‍لکه دوم تهرانپارس، خیابان فرجام، خیابان آهنی آمینه، نبش خیابان قهاری، پلاک 10، واحد 3

تلفن تماس

وبسایت

تصاویر محصول

محصول-پژند-نیکو-دارو-1